Služby kliniky
pre kolegov

Vážené kolegyne a kolegovia,

radi partnersky poskytneme služby kliniky aj pre vašich pacientov.

Využite moderné technické vybavenie a odborné obsadenie Rosa Dental Clinic v oblasti stomatologickej chirurgie a implantológie, výkonov v oblasti röntgenológie – CT malé, veľké snímky, panoramatický a intraorálny RTG.

Naša ponuka spolupráce je postavená na nasledovných princípoch:

  • Odbornosť a serióznosť
  • Dôveryhodnosť a spoľahlivosť
  • Vysoká kvalita poskytovaných výkonov
  • Príjemný a seriózny prístup voči Vašim pacientom

V rámci stomatologickej chirurgie by sme Vám a vašim pacientom radi ponúkli chirurgické služby pri výkonoch – extrakcie, chirurgické extrakcie zubov múdrosti, frenulektómie, resekcie koreňového hrotu aj v oblasti hornej a dolnej šestky a ďalších výkonov týkajúcich sa oblasti stomatologickej chirurgie.
Po absolvovaní špecializovaného zákroku sa pacient vracia do Vašej starostlivosti.

V oblasti implantológie, by sme Vám radi navrhli spoluprácu a ponúkli pre Vašich pacientov naše implantologické výkony.

Najprv vášmu pacientovi implantujeme na našej klinike implantáty. Následne protetické ošetrenie si pacient po zavedení implantátov uskutočňuje už vo Vašej ambulancii a ostáva tak aj naďalej vo Vašej starostlivosti.

Druhou možnosťou je zavedenie implantátu, nasadenie protetickej práce na našej klinike a po odovzdaní protetickej práce sa pacient vracia do Vašej starostlivosti.

Vy určujete požadovaný výkon u Vášho pacienta, my výkon poskytneme a pacienta odosielame naspäť do Vašej starostlivosti, preto je vždy potrebné pacienta odporučiť na výkon aj so žiadankou, ktoré si môžete stiahnuť tu:

Žiadanka na zubné RTG, CT – zhotovenie snímky
Žiadanka o vykonanie stomatologických zákrokov

V prípade, ak potrebujete pre Vašich pacientov CT, panoramatickú, intraorálnu snímku, prosím, odpošlite pacienta so žiadankou a my Vám snímku poskytneme podľa Vašej požiadavky na CD nosiči, emailom alebo na kvalitnej fólii.

Pre Vašich pacientov ponúkame naše dlhoročné skúsenosti v oblasti stomatologickej chirurgie a implantológie, vysokú kvalitu ošetrenia, bezbolestné zákroky, preto prejavte nám Vašu dôveru a odporučte nás Vašim pacientom na špecializované výkony.

cross Na podstránke pracujeme.
cross We are currently working on this page.
cross Wir arbeiten derzeit an dieser Seite.