Služby kliniky
pre kolegov

Vážené kolegyne a kolegovia,

radi partnersky poskytneme služby kliniky aj pre vašich pacientov.

Využite moderné technické vybavenie a odborné obsadenie Rosa Dental Clinic v oblasti stomatologickej chirurgie a implantológie, výkonov v oblasti röntgenológie – CT malé, veľké snímky, panoramatický a intraorálny RTG.

Naša ponuka spolupráce je postavená na nasledovných princípoch:

  • Odbornosť a serióznosť
  • Dôveryhodnosť a spoľahlivosť
  • Vysoká kvalita poskytovaných výkonov
  • Príjemný a seriózny prístup voči Vašim pacientom

V rámci stomatologickej chirurgie by sme Vám a vašim pacientom radi ponúkli chirurgické služby pri výkonoch – extrakcie, chirurgické extrakcie zubov múdrosti, frenulektómie, resekcie koreňového hrotu aj v oblasti hornej a dolnej šestky a ďalších výkonov týkajúcich sa oblasti stomatologickej chirurgie.
Po absolvovaní špecializovaného zákroku sa pacient vracia do Vašej starostlivosti.

V oblasti implantológie, by sme Vám radi navrhli spoluprácu a ponúkli pre Vašich pacientov naše implantologické výkony.

Najprv vášmu pacientovi implantujeme na našej klinike implantáty. Následne protetické ošetrenie si pacient po zavedení implantátov uskutočňuje už vo Vašej ambulancii a ostáva tak aj naďalej vo Vašej starostlivosti.

Druhou možnosťou je zavedenie implantátu, nasadenie protetickej práce na našej klinike a po odovzdaní protetickej práce sa pacient vracia do Vašej starostlivosti.

Vy určujete požadovaný výkon u Vášho pacienta, my výkon poskytneme a pacienta odosielame naspäť do Vašej starostlivosti, preto je vždy potrebné pacienta odporučiť na výkon aj so žiadankou, ktoré si môžete stiahnuť tu:

Žiadanka na zubné RTG, CT – zhotovenie snímky
Žiadanka o vykonanie stomatologických zákrokov

V prípade, ak potrebujete pre Vašich pacientov CT, panoramatickú, intraorálnu snímku, prosím, odpošlite pacienta so žiadankou a my Vám snímku poskytneme podľa Vašej požiadavky na CD nosiči, emailom alebo na kvalitnej fólii.

Pre Vašich pacientov ponúkame naše dlhoročné skúsenosti v oblasti stomatologickej chirurgie a implantológie, vysokú kvalitu ošetrenia, bezbolestné zákroky, preto prejavte nám Vašu dôveru a odporučte nás Vašim pacientom na špecializované výkony.

cross Na podstránke pracujeme.
cross We are currently working on this page.
cross Wir arbeiten derzeit an dieser Seite.
cross

Záruka

Moderná stomatológia Rosa Dental Clinic je postavená na informovanosti a férovosti.

Poskytujeme stomatologické výkony na vysokej úrovni, s kvalifikovaným personálom a nadštandardnou technológiou za férových podmienok.

Garantuje kvalitu poskytnutých výkonov, použitých materiálov, pričom na niektoré výkony ponúkame nadštandardnú 3 ročnú záruku.

Za svojou prácou si stojíme – 100 % záruka Rosa Dental Clinic.

Protetické práce odovzdané v Rosa Dental Clinic majú 3 ročnú záruku.

Na implantáty zavedené v Rosa Dental Clinic poskytujeme 3 ročnú záruku.

Je dobré uvedomiť si, že k zdraviu vášho chrupu prispievate sami správnou starostlivosťou, pravidelnými kontrolami a absolvovaním dentálnej hygieny aspoň dvakrát ročne.

Podmienky poskytnutia 3 ročnej záruky: